KATEGORIE

AKTUALNOŚCI

zobacz wszystkie

Feromony

Percept Man

Cena: 140,00 PLN

Podaj ilość:

Jesteś mężczyzną i szukasz sposobu by zainteresować sobą kobiety? Jesteś nieśmiały i trudno nawiązujesz nowe znajomości a może zależy Ci na wzmocnieniu swojej pozycji w grupie przyjaciół czy współpracowników? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiadasz twierdząco to koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją jaką są dzisiaj feromony Percept Man.

Sprawdź opinie innych klientów już teraz!

Mała ampułka zapewnia wszystko to czego potrzebuje prawdziwy mężczyzna. Pewność siebie i wzbudzenie zainteresowania u płci przeciwnej. Zobacz na własnej skórze jak kobiety mogą Cię pragnąć, przekonaj się o tym kupując feromomy Percept Man. Formuła tego produktu opracowana została w kanadyjskich laboratoriach kilka lat temu. W tym czasie feromony te zdobyły ogromną popularność za oceanem jednak na naszym rynku pojawiły się dopiero kilka miesięcy temu.

Tak to prawda - Percept Man to produkt idealny dla każdego faceta.

Nie ważne ile masz lat, feromony Percept gwarantują lepsze samopoczucie i zwiększenie zainteresowania u kobiet. Po co więc czekać, taka okazja nie przytrafia się zbyt często. Wybierz ten produkt i ciesz się ogromnym zainteresowaniem wśród pięknych kobiet. Ich zainteresowanie Tobą będzie ogromne! Sprawdź to na sobie już dzisiaj!


Tak, chcę zamówić Perfect Man!

Zadaj pytanie

cofnij
KIM JESTEŚMY

Drogeria Internetowa Orfea Cosmetic wyrosła na gruncie długoletnich doświadczeń prosperującej z powodzeniem na rynku niemieckim firmy NATEX, wyspecjalizowanej w produkcji i sprzedaży artykułów branży drogeryjnej tworzonych w oparciu o nowoczesne technologie.

Dzięki naszej fachowości, rzetelności, solidności zaufało nam tysiące osób.

Zdobyte w tej dziedzinie doświadczenie pragniemy przenieść na polski grunt, do Państwa domów, oferując szeroką gamę znanych i lubianych kosmetyków. 

Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy miejsce, gdzie wygodnie, szybko i bezpiecznie możesz zaopatrzyć się w najbardziej cenione przez Polaków kosmetyki.

Będziemy zaszczyceni jeśli zapoznasz się także z ofertą firmową naszych kosmetyków ślubnych i dołączysz do grona zadowolonych Klientów.

Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów nasz sklep z kosmetykami przy dłuższej współpracy stosuje korzystną politykę rabatową, natomiast już przy zamówieniach od 50 zł oferujemy Państwu atrakcyjne kosmetyki gratis.

PŁATNOŚCI

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
"Orfea Polska" 

nr konta bankowego:
84 249000050000450075202481

Reklama:

reklama preparatu na odchudzanie acai power

 

casein protein
INFORMACJE


Copyright © 2010 ORFEA COSMETIC

projekt i wykonanie: Mediart